Accem es una ONG que trabaja con personas refugiadas, migrantes y en situaci√≥n o riesgo de exclusi√...
Idioma
Cercador
ACCEM
  • Web
  • Im√°genes
  • Noticias
  • V√≠deos
  • Coneix-nos

Xarxa Territorial



L’estructura d’Accem, la seu social de la qual és a Madrid, es compon d’una xarxa territorial amb presència a 10 Comunitats Autònomes actualment i a les Ciutats Autònomes de Ceuta i Melilla. Les diverses seus territorials reprodueixen l’estructura general d’Accem en funció de la seva evolució i desenvolupament, desplegant la política de l’entitat en funció de les necessitats i en complementarietat amb els recursos existents.  Aquesta Xarxa territorial està dotada de gran autonomía, però el seu treball està perfectament alineat amb la missió organitzativa d’Accem.

A més de la seu social i la xarxa territorial, Accem disposa d’una delegació situada a Brusel·les, que dedica els seus esforços a treballar per als emigrants espanyols.

 

 

 

ANDALUC√ćA

SEVILLA
C/ Do√Īa Mar√≠a Coronel, 14 ¬† ¬†
41003 Sevilla    
Tel.: 954 31 33 33 / 44

Fax: 954 22 81 94    
sevilla@accem.es

 

 

HUELVA
C/ Ricardo Velázquez, 4. Bajo    
21003 Huelva    
Tel. y fax: 959 28 50 36    
huelva@accem.es

 

PALOS DE LA FRONTERA - CEDIES
Polígono San Jorge
C/ Jota, nave 247

21810 Palos de la Frontera (Huelva)    
Tel. y fax: 959 53 03 00      

 

GRANADA

C/ Margarita Xirg√ļ, 12
Edificio Hotel de Asociaciones

18007 Granada

granada@accem.es

 

C√ďRDOBA
C/ Luis Ca√Īete, s/n
14011 Córdoba 
Tel. y fax: 957 47 01 76 
cordoba@accem.es

 

JEREZ DE LA FRONTERA
C/ Juan Miró, 1. Local 1
11405 Jerez de la Frontera (C√°diz)
Tel. y fax: 956 33 20 73    
jerez@accem.es

 

M√ĀLAGA
Callej√≥n Peric√≥n, 1¬ļ bajo
29008 M√°laga
Tel. y fax: 952 22 40 76 
malaga@accem.es

¬† ARAG√ďN

Accem pas présent dans cette communité.  ASTURIAS

GIJ√ďN
Avda. del Llano, 27. Bajo
33209 Gijón
Tel.: 985 165 677
Fax: 985 990 753
gijon@accem.es

 

AVIL√ČS
Avda. de Portugal, 10. Bajo
33400 Avilés
Tel. y fax: 98 554 27 43
aviles@accem.es

 

OVIEDO
C/ Monte Cerrau, 5. bajo
33006 Oviedo
Tel. y fax: 98 523 46 84
oviedo@accem.es

CANTABRIA

Accem pas pr√©sent dans cette communit√©. ¬† CASTILLA Y LE√ďN

VALLADOLID
Pasaje de la Marquesina, 14. Oficina 3
47004 Valladolid    
Tel. y fax: 983 33 98 19      
valladolid@accem.es

 

BURGOS
C/ Salamanca, 4. Bajo
09004 Burgos
Tel.: 947 26 86 20
Fax: 947 20 66 85
burgos@accem.es

 

LE√ďN
C/ Anunciata, 48. Bajo
24010 Trobajo del Camino (León)
Tel.: 987 87 61 43
Fax: 987 87 61 72
leon@accem.es

 

SALAMANCA
C/ Fresa, 6. Bajo
37004 Salamanca
Tel. y fax: 923 12 45 67
salamanca@accem.es

 

√ĀVILA
Oficina Municipal de Atención al Extranjero
Plaza del Mercado Chico, 7

05001 √Āvila

  CASTILLA - LA MANCHA

GUADALAJARA
Avda. Venezuela, 9
19004 Guadalajara
Tel. y fax: 949 21 95 67
guadalajara@accem.es

 

SIG√úENZA
C/ La Estrella, s/n
19250 Sig√ľenza (Guadalajara)
Tels.: 949 39 15 58 - 949 39 30 64
Fax: 949 39 04 41
siguenza@accem.es

 

AZUQUECA DE HENARES
C/ Ciudad Real, 1. Edificio El Foro, Local 5
19200 Azuqueca de Henares (Guadalajara)
Tel. y fax: 949 26 06 76 / 670 56 39 55

azuqueca@accem.es

 

ALBACETE
C/ Vasco N√ļ√Īez de Balboa, N¬ļ 7, 13
02006 Albacete
Tel. y fax: 967 21 29 52

albacete@accem.es

 

CIUDAD REAL
C/ Paloma, 21, planta baja.
13071 Ciudad  Real
Tel. y fax: 926 24 03 94

ciudadreal@accem.es

 

CUENCA
C/ Rep√ļblica Argentina, 27. 5¬ļ, oficina 3
16002 Cuenca
Tel. y fax: 969 23 10 97
cuenca@accem.es

 

TOLEDO
Avda. Alemania, 1, 1¬ļC
45005 Toledo
Tel. y fax: 925 33 38 39
toledo@accem.es

  CATALUNYA

BARCELONA
Carrer Casp, 118. 3ª, 3 y 4
08013 Barcelona
Tel.: 93 409 90 74 
catalunya@accem.es

 

GIRONA
C/ Angel Mars√° i Beca, 1. Bajos 1 y 2
17007 Girona
Tel. y fax: 972 41 42 34  
girona@accem.es
¬† CIUDAD AUT√ďNOMA DE CEUTA

CEUTA
Barriada Príncipe Alfonso
Antiguo Poblado Legionario, 60
Bloque 1. Local bajo
51003 Ceuta
Tel. y fax: 956 52 39 13
ceuta@accem.es
   COMUNIDAD DE MADRID

MADRID
Pza. Santa María Soledad Torres Acosta, 2. 3ª planta
28004 Madrid
Tel.: 91 532 74 78 / 91 532 74 79
Fax: 91 532 20 59
madrid@accem.es

 

APOI SAN ROQUE
C/ San Roque, 1
28050 Madrid
Tel.: 91 728 08 37
Fax:  91 128 07 89
apoi@accem.es

 

APOI VALDELATAS
Ctra. de Colmenar Viejo, Km. 12,800
28049 Madrid
Tel.: 91 128 07 89
Fax: 91 128 02 55
apoi@accem.es

  COMUNITAT VALENCIANA
 

VALENCIA - CEDIES

C/ Mirasol, 11
46015 Valencia    
Tel.: 96 349 69 77

Tel. y fax: 96 367 39 94

valencia@accem.es   EUSKADI

Accem pas présent dans cette communité.  EXTREMADURA

Accem pas présent dans cette communité.   GALICIA

A CORU√ĎA
Pza. José Toubes Pego, 1
15007 A Coru√Īa
Tel.: 981 16 88 97
Fax: 981 16 89 09
galicia@accem.es
  ISLAS BALEARES

Accem pas présent dans cette communité.    LA RIOJA

Accem pas pr√©sent dans cette communit√©.¬†¬†¬† CIUDAD AUT√ďNOMA DE MELILLA

MELILLA
C/ Tel Aviv, 3. 
52002 Melilla 
Tel. y fax: 952 68 28 78     
melilla@accem.es
  NAVARRA


Accem pas présent dans cette communité. 
¬† REGI√ďN DE MURCIA

CARTAGENA
C/ Cabrera, s/n

Barriada Virgen de la Caridad
30203 Cartagena (Murcia)
Tel. y fax: 968 51 53 56    
cartagena@accem.es